Polski Angielski Niemiecki Rosyjski
Startseite » Nasza Firma
Aisko
ul. Aksamitna 4, 02-278 Warszawa
Infolinia: 801 009 401
Sklep: +48 22 666 37 27
Serwis: +48 22 852 11 38

Onlineshop

Über Uns

Kontakt

Verkauf:
   +48 22 666 37 27
Großhandel:
   +48 22 498 90 90
Großhandel:
   +48 22 666 37 27
Service:
   +48 22 852 11 38
Buchhaltung:
   +48 22 664 48 15
Fax:
   +48 22 666 37 28
Öffnen Sie Stunden
8:00 - 18:00, Mon - Frei.
Pali się - Zgaś ryzyko, MTV Unplugged Kasia Kowalska - Warszawa
Pali się - Zgaś ryzyko, MTV Unplugged Kasia Kowalska - Warszawa
Relacja filmowa z imprezy edukacyjnej i koncertu Kasi Kowalskiej. Zobacz Film >
Andrzej Frat - Czadowy Film
Andrzej Frat - Czadowy Film
Spot ku przestrodze, powstały na bazie przeżyć jego twórcy – Andrzeja Frata, który w styczniu 2018 roku zatruł się tlenkiem węgla w swojej własnej łazience. Zobacz Film >
Andrzej Frat - Czadowy dokument, czyli poleciałem na Ibizę.
Andrzej Frat - Czadowy dokument, czyli poleciałem na Ibizę.
Relacje czterech obcych sobie osób, których łączy jedno. Wszystkie cudem uniknęły śmierci po zatruciu tlenkiem węgla. Zobacz Film >
Oprócz Błękitnego Nieba - Tribute to Marek Jackowski - Kraków
Tribute to Marek Jackowski
Krótka relacja z koncertu sponsorowanego przez naszą firmę. Zobacz Film >
Telewizja ITVM.pl: nie można lekceważyć zagrożenia jakim jest czad.
Jak zabezpieczyć się przed czadem?
Telewizja ITVM.pl: rozmawiamy z Wojciechem Chojnowskim z Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach oraz Norbertem Jackowiczem z firmy Aisko. Zobacz Film >
Jak działa czujnik tlenku węgla?
Jak działa czujnik tlenku węgla?
Czym jest czujnik tlenku węgla i jak działa? Sprawdź, to może uratować Twoje życie! Mówi Dariusz Żołądziejewski, rzecznik lubuskich strażaków. Zobacz Film >
Prelekcja mł. asp. Piotra Kiczuka.
Prelekcja mł. asp. Piotra Kiczuka.
Tragedie ludzkie są często konsekwencją niewiedzy. Sposoby na uniknięcie zatrucia tlenkiem węgla są bardzo proste... Zobacz Film >
Referencje, wyróżnienia
Nasze Referencje
Nasza firma i nasze produkty zdobyły wiele nagród i wyróżnień.
Sprawdź za co cenią nas nasi Klienci.
Nasze referencje >
Aisko Spółka Jawna
Magdalenka, ul. Jałowcowa 34, 05-506 Lesznowola
NIP: 1231134132, REGON: 141236986
KRS: 0000295725, Nr rej.: 000005213

Dwie dekady na wymagającym rynku!

Aisko

Zanim się obejrzeliśmy stuknęło nam równo 20 lat! To znakomita okazja nie tylko do świętowania urodzin Aisko, ale też do wspomnień, podsumowań i podziękowań. Wszystko zaczęło się w marcu 1999 roku. Na początku nieśmiało próbowaliśmy łączyć naszą wiedzę i pasję z biznesem, powoli rozpoznając rynek.

Byliśmy przekonani, że mamy wiele do zaoferowania w nowoczesnym pojmowaniu tematów bezpieczeństwa i że jest w tym zakresie wiele do zrobienia.

Z biegiem czasu nasze doświadczenie rosło, a asortyment oferowanych towarów stale się powiększał. Kierowaliśmy się jasną zasadą: zawsze na pierwszym miejscu stawiamy na jakość oferowanych produktów. Dlatego m.in. nawiązaliśmy współpracę z firmą Kidde, światowym liderem w zakresie domowych zabezpieczeń przeciwpożarowych, którą obecnie reprezentujemy w Polsce jako wyłączny dystrybutor.

Dostajemy wiele dowodów na to, że kroczymy dobrą drogą: otrzymujemy liczne wyróżnienia i nagrody. Ale i tak najważniejsze jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych klientów. Dla nas troska o poprawę bezpieczeństwa, to coś więcej niż tylko biznes - to również pasja. Przez te wszystkie lata przygotowaliśmy wiele prelekcji, akcji edukacyjnych, konkursów których celem jest podniesienie poziomu wiedzy na temat zagrożeń związanych z pożarem i emisją tlenku węgla oraz promowanie wyposażania mieszkań i domów w czujniki ostrzegające przed tymi zagrożeniami.

Współpracowaliśmy z wieloma instytucjami, wspieraliśmy strażaków, pomagaliśmy tym, którzy propagują bezpieczeństwo. Spotkaliśmy wiele ciekawych osób, z którymi odbyliśmy mnóstwo interesujących rozmów. Nawiązaliśmy współpracę z mistrzem olimpijskim z Soczi, panczenistą Zbigniewem Bródką, który zasłużenie zyskał miano "najszybszego strażaka świata". Wspólnie dzielimy pasję walki o ludzkie zdrowie, życie i bezpieczeństwo. 20 lat pracy w tak wymagającej branży dało nam mnóstwo doświadczeń i wiedzy o rynku.

Dziękujemy wam drodzy Klienci, dziękujemy wam nasi Partnerzy. To gdzie dzisiaj jesteśmy, to nasze wspólne dzieło.

Co nas wyróżnia?
 • Posiadamy kompletne zaplecze techniczne niezbędne do prowadzenia sprzedaży i obsługi serwisowej urządzeń znajdujących się w naszej ofercie.
 • Na przestrzeni lat rozbudowaliśmy dział serwisu, który został wyposażony w profesjonalny sprzęt, urządzenia diagnostyczne, sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie niezbędne do zapewnienia prawidłowej obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.
 • Pracownicy serwisu, przeszli dokładne przeszkolenie w Polsce i u zagranicznych kontrahentów dzięki czemu posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie napraw urządzeń. Stale uzupełniany magazyn części zamiennych pozwala nam na szybkie i fachowe naprawy oparte na oryginalnych podzespołach.
 • Informacje o naszych produktach były wielokrotnie publikowane w prasie i telewizji, gdzie zdobywały pochlebne opinie. Uczestniczymy wystawach i targach branżowych oraz angażujemy się w akcje mające na celu poprawę bezpieczeństwa zarówno w domu jak i na drodze.
 • Decydując się na współpracę z nami możecie być Państwo pewni, że związujecie się z doświadczoną, odpowiedzialną i stabilną finansowo firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dlaczego warto być naszym klientem?
 • jesteśmy bezpośrednim importerem lub wyłącznym dystrybutorem sprzedawanych przez nas urządzeń.
 • oferujemy szeroką gamę produktów w konkurencyjnych cenach.
 • zapewniamy profesjonalną obsługę oraz pełne wsparcie techniczne.
 • prowadzimy kalibrację wszystkich sprzedawanych przez nas alkomatów.
 • posiadamy wyspecjalizowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
 • realizujemy 90 % zamówień do 48 godzin.
 • jesteśmy firmą obecną na rynku nieprzerwanie od 1999 roku.
 • uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Nasza firma została wielokrotnie wyróżniona Złotymi Certyfikatami Rzetelności.
 • wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia przechodzą podwójną kontrolę przed wysyłką.
Nasz sposób na sukces to profesjonalny i solidny personel, szeroka oferta asortymentowa skierowana zarówno do odbiorców indywidualnych jak i hurtowych oraz usługi świadczone na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy...
Weiter
Zuletzt aktualisiert: 15.06.2021  |  2243990 Zugriffe seit 23.12.2013  |  Copyright ® 2002 - 2021 Aisko Sp. J.
Kidde is a part of UTC Climate Controls & Security, a unit of United Technologies Corp