Polski Angielski Niemiecki Rosyjski
Strona główna » Aktualności, wydarzenia

Sklep internetowy

O Nas

Kontakt

Infolinia:
     801 009 401
Sklep, Hurtownia:
   +48 22 666 37 27
Biuro Handlowe:
   +48 22 498 90 90
Hurtownia:
   +48 22 666 37 27
Serwis:
   +48 22 852 11 38
Księgowość:
   +48 22 664 48 15
Fax:
   +48 22 666 37 28
Pracujemy w godzinach
8:00 - 18:00, Pn. - Pt.

Poradniki

Pali się - Zgaś ryzyko, MTV Unplugged Kasia Kowalska - Warszawa
Pali się - Zgaś ryzyko, MTV Unplugged Kasia Kowalska - Warszawa
Relacja filmowa z imprezy edukacyjnej i koncertu Kasi Kowalskiej. Zobacz Film >
Andrzej Frat - Czadowy Film
Andrzej Frat - Czadowy Film
Spot ku przestrodze, powstały na bazie przeżyć jego twórcy – Andrzeja Frata, który w styczniu 2018 roku zatruł się tlenkiem węgla w swojej własnej łazience. Zobacz Film >
Andrzej Frat - Czadowy dokument, czyli poleciałem na Ibizę.
Andrzej Frat - Czadowy dokument, czyli poleciałem na Ibizę.
Relacje czterech obcych sobie osób, których łączy jedno. Wszystkie cudem uniknęły śmierci po zatruciu tlenkiem węgla. Zobacz Film >
Oprócz Błękitnego Nieba - Tribute to Marek Jackowski - Kraków
Oprócz Błękitnego Nieba - Tribute to Marek Jackowski
Krótka relacja z koncertu sponsorowanego przez naszą firmę. Zobacz Film >
Telewizja ITVM.pl: nie można lekceważyć zagrożenia jakim jest czad.
Jak zabezpieczyć się przed czadem?
Telewizja ITVM.pl: rozmawiamy z Wojciechem Chojnowskim z Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach oraz Norbertem Jackowiczem z firmy Aisko. Zobacz Film >
Jak działa czujnik tlenku węgla?
Jak działa czujnik tlenku węgla?
Czym jest czujnik tlenku węgla i jak działa? Sprawdź, to może uratować Twoje życie! Mówi Dariusz Żołądziejewski, rzecznik lubuskich strażaków. Zobacz Film >
Prelekcja mł. asp. Piotra Kiczuka.
Prelekcja mł. asp. Piotra Kiczuka.
Tragedie ludzkie są często konsekwencją niewiedzy. Sposoby na uniknięcie zatrucia tlenkiem węgla są bardzo proste... Zobacz Film >
Referencje, wyróżnienia
Nasze Referencje
Nasza firma i nasze produkty zdobyły wiele nagród i wyróżnień.
Sprawdź za co cenią nas nasi Klienci.
Nasze referencje >
Nasi Partnerzy
Poprzednia
1  2  3  4  5  6  7  8
Następna

Foto: Aisko
Łużna 10-11.09.2016. VII Pogórzańskie Atrakcje Naukowe – “Z nauką i mundurem”.
10 i 11 września 2016 roku odbyły się w Łużnie VII Pogórzańskie Atrakcje Naukowe – “Z nauką i mundurem”. Na licznie przybyłych gości czekało wiele atrakcji jak pokaz i degustacja kuchni molekularnej, ekspozycja broni policyjnej czy uzbrojenia wojskowego.

Foto: Aisko
Toruń 23-25.06.2016. Międzynarodowe Mistrzostwa FCC & TFA.
W Toruniu odbyła się VIII edycja starcia strażaków o tytuł “Najtwardszego Strażaka”, dwóch formuł zawodów, tj. europejskiej i amerykańskiej. Są to Toughest Firefighter Alive & Firefighter Combat Challenge POLAND 2016. Firma Aisko była sponsorem zawodów. Ufundowaliśmy również nagrody którymi zostali uhonorowani zawodnicy podczas ceremonii wręczenia pucharów i medalów.

Foto: Aisko
Kutno 18.06.2016. Zgaś Ryzyko - Czadowa Edukacja
W sobotę 18.06.2016 na Placu Piłsudskiego w Kutnie odbył się Finał Akcji "Zgaś Ryzyko - Czadowa Edukacja". Projekt ma na celu budowanie świadomości o zagrożeniach związanych z zatruciem tlenkiem węgla wśród najmłodszych mieszkańców powiatu kutnowskiego. Firma Aisko jest patronem programu.

Foto: Aisko
Targi Edura. Kielce 9 - 11 czerwiec 2016
Rekordowa wielkość ekspozycji, rekordowa ilość wystawców, a przede wszystkim rekordowa frekwencja zwiedzających zadecydowała o sukcesie XI Międzynarodowej Wystawy Ratownictwo, Zabezpieczenia i Technika Przeciwpożarowa EDURA 2016. Wystawa podczas której prezentowane były urządzenia, sprzęt oraz technologie dla jednostek straży pożarnej, służb ratowniczych a także ochrony przeciwpożarowej obiektów przekroczyła w tym roku 7,7 tysiąca m2 ekspozycji.

Foto: Aisko
Dni Wieruszowa 28.05.2016
Potężna ulewa przegoniła w sobotę uczestników Dni Wieruszowa, zanim impreza na dobre się rozpoczęła. Na szczęście było po co wracać na stadion przy ul. Sportowej. Udało się opanować kryzysową sytuację i koncerty doszły do skutku. Zamiast wykonawców muzycznych, głównymi bohaterami popołudnia zostali strażacy i obsługa techniczna, którzy dwoili się i troili w usuwaniu skutków nawałnicy.

Foto: Aisko
Majówka Zdrowia Łęczyca 21.05.2016
Scena na placu Tadeusza Kościuszki była ponownie centrum wydarzeń na tegorocznej Majówce Zdrowia. Firma Aisko uczestniczyła w Majówce na zaproszenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy. Zebrani mogli podziwiać występy najmłodszych artystów, którzy udowodnili, że trema im nie straszna i dali prawdziwy popis swoich umiejętności.

Foto: Aisko
IV Rodzinny Piknik Klientów Zacisze S.A 14.05.2016
W dniu 14.05.2016 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w IV Rodzinnym Pikniku Klientów Zacisze S.A. Zaproszone osoby miały okazję poznać firmy współpracujące z grupą Zacisze S.A.

Foto: Aisko
Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka Białogard 07.05.2016
W dniu 7 maja 2016 odbyły się Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka w Białogardzie. Imprezę rozpoczęto o godzinie 11.00 mszą św. w kościele pw. NNMP. Następnie pododdziały przemaszerowały na uroczysty apel, na którym wręczono medale i odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie służbowe dla najbardziej zasłużonych strażaków. W ceremonii uczestniczyli także strażacy z OSP jak i wielu innych znamienitych gości.

Foto: Aisko
Międzynarodowe Targi SAWO. Poznań 26 - 28 kwiecień 2016
Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO są bardzo dobrym narzędziem propagowania dobrych praktyk, pokazywanie nowych środków ochrony indywidualnej i coraz bardziej ergonomicznego sprzętu. Nasza firma Aisko serdecznie dziękuje za udział w targach i odwiedzenie naszego stoiska.

Foto: Aisko
Konferencja “BEZPIECZNY DOM – Podbeskidzie”
Konferencja “BEZPIECZNY DOM – Podbeskidzie”, która odbyła się w dniu 21.04.2016 w Łękawicy, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Organizatorami konferencji, oprócz Fundacji Bezpieczni w Domu, były również Związek Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Gmina Łękawica. Firma Aisko była oficjalnym partnerem konferencji.

Foto: Aisko
Koncert Beata i Bajm – “Bingo Tour” - Warszawa
Grupa Bajm ruszyła w wielką trasę koncertową "Bingo Tour", która obejmie największe sale w całej Polsce. Pierwszy koncert odbył się w walentynki 14.02.2016r. na warszawskim Torwarze. "Bingo Tour" potrwa do końca roku, a grupa zaplanowanych ma kilkanaście koncertów. Trasa to spektakularny powrót Beaty Kozidrak w szczytowej formie. Największe hity zespołu na żywo wzbogacone zostały starannie przemyślaną oprawą wizualną.

Foto: Aisko
“Tribute to Marek Jackowski - Poznań”
W hali Arena Poznań w dniu 17.01.2016 ocbył się koncert z cyklu “Oprócz Błękitnego Nieba - Tribute to Marek Jackowski”, poprowadzili go jak zwykle wybitni dziennikarze muzyczni Maria Szabłowska i Paweł Sztompke. I tym razem nasza firma wzięła udział w wydarzeniu jako sponsor.

Foto: Aisko
“Tribute to Marek Jackowski - Gdańsk”
Tym razem koncert z cyklu “Oprócz Błękitnego Nieba - Tribute to Marek Jackowski” odbył się w Ergo Arenie Gdańsk w dniu 08.01.2016, poprowadzili wybitni dziennikarze muzyczni Maria Szabłowska i Paweł Sztompke. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć naszej firnmy jako sponsora wydarzenia.

Foto: Aisko
“Tribute to Marek Jackowski - Kraków”
W sobotę 19.12.2015 mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowym koncercie "Oprócz Błękitnego Nieba – Tribute to Marek Jackowski", w Tauron Arena w Krakowie. W uznaniu wielkich muzycznych zasług Marka Jackowskiego, gwiazdy polskiej estrady oddały muzyczny hołd na krakowskiej scenie.

Foto: Aisko
Akcja "Bezpieczny dom" w łódzkiej manufakturze
W niedzielę, 29 listopada 2015, w galerii handlowej Manufaktura w Łodzi w ramach ogólnopolskiego programu ograniczenia liczby ofiar pożarów pod nazwą "ZGAŚ RYZYKO" została przeprowadzona akcja "ALE CZAD" będąca częścią projektu "BEZPIECZNY DOM". W ramach spotkania wszyscy mogli poznać pracę strażaków "od podszewki".
Poprzednia
1  2  3  4  5  6  7  8
Następna
Ostatnia aktualizacja: 15.06.2021  |  2243970 wywołań od 23.12.2013  |  Copyright ® 2002 - 2021 Aisko Sp. J.
Nazwa i logo Kidde są zarejestrowanymi znakami towarowymi Kidde Intellectual Property Holdings, Limited. Użyte za zgodą właściciela