Polski Angielski Niemiecki Rosyjski
Strona główna » Aktualności, wydarzenia
Aisko
ul. Aksamitna 4, 02-278 Warszawa
Infolinia: 801 009 401
Sklep: +48 22 666 37 27
Serwis: +48 22 852 11 38

Sklep internetowy

O Nas

Kontakt

Infolinia:
     801 009 401
Sklep, Hurtownia:
   +48 22 666 37 27
Biuro Handlowe:
   +48 22 498 90 90
Hurtownia:
   +48 22 666 37 27
Serwis:
   +48 22 852 11 38
Księgowość:
   +48 22 664 48 15
Fax:
   +48 22 666 37 28
Pracujemy w godzinach
8:00 - 18:00, Pn. - Pt.

Poradniki

Pali się - Zgaś ryzyko, MTV Unplugged Kasia Kowalska - Warszawa
Pali się - Zgaś ryzyko, MTV Unplugged Kasia Kowalska - Warszawa
Relacja filmowa z imprezy edukacyjnej i koncertu Kasi Kowalskiej. Zobacz Film >
Andrzej Frat - Czadowy Film
Andrzej Frat - Czadowy Film
Spot ku przestrodze, powstały na bazie przeżyć jego twórcy – Andrzeja Frata, który w styczniu 2018 roku zatruł się tlenkiem węgla w swojej własnej łazience. Zobacz Film >
Andrzej Frat - Czadowy dokument, czyli poleciałem na Ibizę.
Andrzej Frat - Czadowy dokument, czyli poleciałem na Ibizę.
Relacje czterech obcych sobie osób, których łączy jedno. Wszystkie cudem uniknęły śmierci po zatruciu tlenkiem węgla. Zobacz Film >
Oprócz Błękitnego Nieba - Tribute to Marek Jackowski - Kraków
Oprócz Błękitnego Nieba - Tribute to Marek Jackowski
Krótka relacja z koncertu sponsorowanego przez naszą firmę. Zobacz Film >
Telewizja ITVM.pl: nie można lekceważyć zagrożenia jakim jest czad.
Jak zabezpieczyć się przed czadem?
Telewizja ITVM.pl: rozmawiamy z Wojciechem Chojnowskim z Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach oraz Norbertem Jackowiczem z firmy Aisko. Zobacz Film >
Jak działa czujnik tlenku węgla?
Jak działa czujnik tlenku węgla?
Czym jest czujnik tlenku węgla i jak działa? Sprawdź, to może uratować Twoje życie! Mówi Dariusz Żołądziejewski, rzecznik lubuskich strażaków. Zobacz Film >
Prelekcja mł. asp. Piotra Kiczuka.
Prelekcja mł. asp. Piotra Kiczuka.
Tragedie ludzkie są często konsekwencją niewiedzy. Sposoby na uniknięcie zatrucia tlenkiem węgla są bardzo proste... Zobacz Film >
Referencje, wyróżnienia
Nasze Referencje
Nasza firma i nasze produkty zdobyły wiele nagród i wyróżnień.
Sprawdź za co cenią nas nasi Klienci.
Nasze referencje >
Nasi Partnerzy
Poprzednia
1  2  3  4  5  6  7  8
Następna

Foto: Aisko
Jubileusz Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach
W jubileuszu 40-lecia Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach mieliśmy swój udział jako sponsor wydarzenia. 20 listopada 2015 podczas uroczystości wręczono odznaczenia i wyróżnienia dla pracowników muzeum oraz 27 nominacji na I stopień oficerski dla funkcjonariuszy z KW PSP w Katowicach i Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie oraz 10 nominacji na I stopnień aspiranta.

Foto: Aisko
“Tribute to Marek Jackowski - Katowice”
Koncert Oprócz błękitnego nieba “Tribute to Marek Jackowski” odbył się w Katowickim Spodku w dniu 15.11.2015 r. Małgorzata Ostrowska, Anna Wyszkoni, Maciej Maleńczuk, Piotr Cugowski, Krzysztof Cugowski, Janusz "Yanina" Iwański, Marek Raduli, Muniek Staszczyk spotkali się na jednej scenie aby poprzez piosenki oddać hołd Markowi Jackowskiemu

Foto: Aisko
“Ochocka Ognista Olimpiada Rodzinna Rydwany Ognia 2015”
8 listopada 2015 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w II Ochockiej Ognistej Olimpiadzie Rodzinnej. Impreza była związana z rozpoczynającym się sezonem grzewczym, a co za tym idzie wzrostem ryzyka związanego z pożarem i zatruciem tlenkiem węgla. Uczestnicy mogli wziąć udział w pokazach i zawodach pożarniczych w zorganizowanym miasteczku strażackim.

Foto: Aisko
“Sezon grzewczy, sezon mroźny - czad i pożar nam niegroźny”
20,21 oraz 22 października 2015 studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku we Włocławku, Bydgoszczy i Toruniu uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym ramach projektu "Sezon grzewczy, sezon mroźny - czad i pożar nam niegroźny" przez KW Straży Pożarnej w Toruniu, Kujawsko - Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Bydgoszczy, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz naszą firmę.

Foto: Aisko
Kutno - Akcja Edukacyjna “Zgaś ryzyko - Bezpieczny dom”
Dnia 19 września w sobotę na Placu Piłsudskiego w Kutnie została zorganizowana akcja edukacyjna “Zgaś ryzyko - Bezpieczny dom” mająca na celu zwiększenie świadomości ludzi w zakresie bezpieczeństwa pożarowego i radzenia sobie w trudnych sytuacjach napotkanych w codziennym życiu. A skoro temat dotyczył bezpieczeństwa pożarowego – nie mogło nas tam zabraknąć!

Foto: Aisko
Dni Pajęczna - Akcja Edukacyjna Bezpieczny Dom
Podczas Dni Pajęczna w niedzielę 5 lipca Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie zorganizowała kolejną edycję kampanii edukacyjnej "BEZPIECZNY DOM". Celem akcji jest poszerzenie wiedzy na temat często śmiertelnych skutków, jakie wywołuje zatrucie czadem i dymem oraz jak się przed tym zagrożeniem zabezpieczyć.

Foto: Aisko
XII Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników STIHL TIMBERSPORTS
Za nami XII Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników STIHL TIMBERSPORTS. Zawody, które odbywały się pod hasłem “Decyduje siła, wygrywa precyzja” odbyły się w dniu 4 lipca (sobota) w Amfiteatrze w Ostródzie. Firma Aisko jako sponsor imprezy ufundowała cenne nagrody: zaawansowane technologicznie alkomaty elektrochemiczne oraz czujniki dymu.

Foto: Aisko
25 - 27.06.2015 FCC & TFA Husqvarna Poland 2015 w Toruniu
Znamy już najtwardszych strażaków! Polacy na podium! Dobiegły końca ekstremalne VII Mistrzostwa strażaków w Toruniu FCC & TFA Husqvarna Poland 2015, które odbyły się w dniach 25 - 27.06.2015. Tytuł “Najtwardszego Strażaka” otrzymał Marcin Zdziebło z KM PSP Żory, a “Najtwardszego z Najtwardszych” Rafał Bereza z KP PSP Krasnystaw. Firma Aisko była jednym ze sponsorów i fundatorów nagród.

Foto: Rzetelna Firma
24.06.2015 Gala Złotych Certyfikatów Rzetelności
Tak jak w zeszłym roku odebraliśmy Złoty Certyfikat Rzetelności w Sopocie. To już po raz piąty zostaliśmy uhonorowani tym zaszczytnym wyróznieniem. Tym razem galę w sopockim Grand Hotelu poprowadzł znany komentator sportowy Maciej Kurzajewski. Gościem specjalnym wydarzenia był m.in. Jarosław Kuźniar, dziennikarz telewizyjny i aktywny komentator.

Foto: KPPSP w Łęczycy
23.05.2015 Łęczyca - Majówka Zdrowia
W ramach programu “Zgaś ryzyko”, który ma na celu zmniejszenie liczby rannych oraz ofiar śmiertelnych w pożarach, dnia 23 maja 2015 roku na placu T. Kościuszki w Łęczycy podczas “XXII Powiatowej Majówki Zdrowia” łęczyccy strażacy ze wsparciem firmy Aisko przeprowadzili akcję edukacyjną z pokazem sprzętu strażackiego.

Foto: Kacper
Lady Pank – trasa koncertowa “The Best Of”
W dniu 17.05.2015 zespół Lady Pank będący na trasie konertowej z cyklu “The Best Of” zagrał koncert w Warszawie. Koncert był poprzedzony seminarium “Pali Się - Zgaś Ryzyko”. Celem seminarium była prezentacja zagrożeń pożarowych, szkolenie jak ich unikać, schemat postępowania w przypadku gdy się pojawią, przypomnienie numerów alarmowych.

Foto: Aisko
35-lecie Perfectu – trasa koncertowa „Wszystko ma swój czas”
15 lutego 2015 odbył się koncert inaugurujący trasę koncertową Perfectu, z okazji 35 lecia legendarnego zespołu. Koncerty odbędą się w 18 polskich miastach. Koncert był poprzedzony seminarium dotyczącym ochrony przeciwpożarowej „Pali Się!”. Celem programu byłozapoznanie pracowników z ich obowiązkami i zadniami w zakresie zapobiegania powstawaniu i rozprzestrzeniania się pożaru w zakładzie pracy. Firma Aisko była jednym ze sponsorów tego wspaniałego wydarzenia.

Foto: Aisko
Koncert Oprócz Błękitnego Nieba - Tribute to Marek Jackowski
5 lutego 2015 na warszawskim Torwarze odbył się koncert z cyklu "Oprócz Błękitnego Nieba" poświęcony Markowi Jackowskiemu. W tym wyjątkowym wydarzeniu wzięli udział wspaniali artyści Anna Wyszkoni, Maciej Maleńczuk, Janusz Yanina Iwański, Małgorzata Ostrowska, Piotr Cugowski, Marek Raduli. Nasza firma była głównym sponsorem tego wspaniałego koncertu.

Foto: Aisko
XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Łęczyca
W dniu 11 stycznia 2015 kolejny raz mieliśmy przyjemność brać udział w 22 finale Orkiestry Świątecznej Pomocy i gościć w Łęczycy. Pomimo nieprzychylnej pogody łęczyckim wolontariuszom udało się zebrać w tym roku ponad 25 tysięcy złotych na Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rydwany Ognia - Logo
I Ochocka Ognista Olimpiada Rodzinna, Rydwany Ognia 2014.
W niedzielę, 26 października odbyła się w Warszawie I Ochocka Ognista Olimpiada Rodzinna, która związana była z rozpoczynającym się sezonem grzewczym, a co za tym idzie wzrostem ryzyka związanego z pożarem i zatruciem tlenkiem węgla. Uczestnicy mogli zapoznać się z historią pożarnictwa, pojeździć melexem pożarniczym, a także wystartować na specjalnym torze do sportu pożarniczego. Nasza firma doradzała jak uchronić się przed zagrożeniami związanymi z czadem.
Poprzednia
1  2  3  4  5  6  7  8
Następna
Ostatnia aktualizacja: 15.05.2021  |  2218476 wywołań od 23.12.2013  |  Copyright ® 2002 - 2021 Aisko Sp. J.
Nazwa i logo Kidde są zarejestrowanymi znakami towarowymi Kidde Intellectual Property Holdings, Limited. Użyte za zgodą właściciela