Polski Angielski Niemiecki Rosyjski
Strona główna » Aktualności, wydarzenia
Aisko
ul. Aksamitna 4, 02-278 Warszawa
Infolinia: 801 009 401
Sklep: +48 22 666 37 27
Serwis: +48 22 852 11 38

Sklep internetowy

O Nas

Kontakt

Infolinia:
     801 009 401
Sklep, Hurtownia:
   +48 22 666 37 27
Biuro Handlowe:
   +48 22 498 90 90
Hurtownia:
   +48 22 666 37 27
Serwis:
   +48 22 852 11 38
Księgowość:
   +48 22 664 48 15
Fax:
   +48 22 666 37 28
Pracujemy w godzinach
8:00 - 18:00, Pn. - Pt.

Poradniki

Pali się - Zgaś ryzyko, MTV Unplugged Kasia Kowalska - Warszawa
Pali się - Zgaś ryzyko, MTV Unplugged Kasia Kowalska - Warszawa
Relacja filmowa z imprezy edukacyjnej i koncertu Kasi Kowalskiej. Zobacz Film >
Andrzej Frat - Czadowy Film
Andrzej Frat - Czadowy Film
Spot ku przestrodze, powstały na bazie przeżyć jego twórcy – Andrzeja Frata, który w styczniu 2018 roku zatruł się tlenkiem węgla w swojej własnej łazience. Zobacz Film >
Andrzej Frat - Czadowy dokument, czyli poleciałem na Ibizę.
Andrzej Frat - Czadowy dokument, czyli poleciałem na Ibizę.
Relacje czterech obcych sobie osób, których łączy jedno. Wszystkie cudem uniknęły śmierci po zatruciu tlenkiem węgla. Zobacz Film >
Oprócz Błękitnego Nieba - Tribute to Marek Jackowski - Kraków
Oprócz Błękitnego Nieba - Tribute to Marek Jackowski
Krótka relacja z koncertu sponsorowanego przez naszą firmę. Zobacz Film >
Telewizja ITVM.pl: nie można lekceważyć zagrożenia jakim jest czad.
Jak zabezpieczyć się przed czadem?
Telewizja ITVM.pl: rozmawiamy z Wojciechem Chojnowskim z Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach oraz Norbertem Jackowiczem z firmy Aisko. Zobacz Film >
Jak działa czujnik tlenku węgla?
Jak działa czujnik tlenku węgla?
Czym jest czujnik tlenku węgla i jak działa? Sprawdź, to może uratować Twoje życie! Mówi Dariusz Żołądziejewski, rzecznik lubuskich strażaków. Zobacz Film >
Prelekcja mł. asp. Piotra Kiczuka.
Prelekcja mł. asp. Piotra Kiczuka.
Tragedie ludzkie są często konsekwencją niewiedzy. Sposoby na uniknięcie zatrucia tlenkiem węgla są bardzo proste... Zobacz Film >
Referencje, wyróżnienia
Nasze Referencje
Nasza firma i nasze produkty zdobyły wiele nagród i wyróżnień.
Sprawdź za co cenią nas nasi Klienci.
Nasze referencje >
Nasi Partnerzy
Poprzednia
1  2  3  4  5  6  7  8
Następna

Foto: Aisko
KZPT Firefighter Combat. Łódź 26 - 27.09.2014
W ostatni weekend września na rynku Manufaktury odbyła się kolejna edycja zawodów KZPT Firefighter Combat Challenge Łódź 2014, w których jednym ze sponsorów była firma Aisko. W tegorocznych zmaganiach wzięło udział ponad 120 zawodników. Przyjechali strażacy ze Słowenii i z Czech. Zawody rozgrywane były w pięciu kategoriach wiekowych, a także w formule indywidualnej, zespołowej i sztafetowej. Wiele atrakcji przygotowanych było również dla najmłodszych.

Foto: Aisko
Konferencja "Senior Naszych Czasów - Senior Bezpieczny"
Kongres Senior naszych czasów pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice był okazją do wymiany doświadczeń i przekazania wiedzy dla seniorów. Wspólnie spędzony czas pozwolił lepiej zrozumieć potrzeby ludzi starszych i poszukiwanie najlepszych form wsparcia tego środowiska. Kongres miał na celu poruszenie tematyki szeroko pojętego bezpieczeństwa w domu, ruchu ulicznym oraz na działce.

Foto: Aisko
Akcja edukacyjna "Bezpieczny Dom" - Kutno 12.09.2014
Pokazy strażackie, ścianka wspinaczkowa, malowanie twarzy i wizyta mistrza olimpijskiego, strażaka Zbigniewa Bródki to jedne z licznych atrakcji zorganizowanej na placu przed Kutnowskim Domem Kultury akcji edukacyjnej "Bezpieczny Dom". Każdy kto uczestniczył w imprezie miał okazję zobaczyć, jak uwalnia się osoby uwięzione we wraku samochodu, w jaki sposób neutralizuje się substancje chemiczne oraz jak udziela się pierwszej pomocy.

Foto: Aisko
Wadowice FCC zawody dla prawdziwych twardzieli
W dniach 29 - 30 sierpnia na rynku w Andrychowie miały miejsce zawody w formule Firefighter Combat Challenge (FCC) 2014, których organizatorem była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Koło Terenowe Wadowice. Do Andrychowa zawitały 34 drużyny strażaków zawodowych z PSP, ochotników z OSP z całej Polski, a także grupa ze Słowacji.

Foto: Aisko
Otwarcie supermarketu Majster w Jaworznie
W dniu 21.08.2014 został otwarty 25 już market budowlano – wykończeniowy Majster w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej 263. Powierzchnia handlowa najnowszego oddziału liczy ok. 7000 m2. Pod jednym dachem zgromadzono materiały do budowy domu, remontu mieszkania, dekoracji wnętrz, wyposażenia kuchni, dla majsterkowiczów i ogrodników duży wybór narzędzi, a dla miłośników fauny i flory szeroka oferta działu ogrodniczo - zoologicznego.

Foto: Aisko
Festyn BEZPIECZNE RADOMSKO - 04.07.2014
Festyn ten był okazją do kontynuacji akcji "BEZPIECZNY DOM", w ramach której przygotowano m.in. quiz z zakresu bezpieczeństwa pożarowego obiektów mieszkalnych, tor przeszkód dla najmłodszych uczestników festynu, pokazy udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy, pokazy sprzętu ratowniczo - gaśniczego oraz stoisko multimedialne, gdzie zaprezentowano film "Czad - cichy zabójca" oraz statystyki dotyczące zdarzeń w obiektach mieszkalnych.

Foto: Aisko
TFA - Mistrzostwa Strażaków Husqvarna Poland 2014
Podczas VI już edycji tych zawodów na Toruńskiej Starówce oraz Rynku Nowomiejskim zobaczyliśmy zmagania ponad 300 zawodników z różnych krajów Świata oraz z Polski. W tym roku w ramach zawodów odbyły się także IV Europejskie Mistrzostwa FCC. Pierwsze dwa dni Mistrzostw (26 i 27 czerwca) to rywalizacja w ramach formuły FCC (Firefighter Combat Challenge). Firma Aisko była jak zwykle jednym z głównych sposorów wydarzenia.

Foto: Aisko
Wręczenie Złotych Certyfikatów Rzetelności 2014
W Sopocie 26 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia prestiżowych nagród – Złotych Certyfikatów Rzetelności 2014. Program Rzetelna Firma prowadzony jest pod patronatem Krajowego Rejestru Długów. Po poczęstunku i panelu dyskusyjnym, dotyczącym współpracy samorządów z biznesem, odbyło się oficjalne wręczenie certyfikatów. Nasza firma już czwarty rok z rzędu została uhonorowana tym zaszczytnym wyróżnieniem.


Foto: Aisko
Dni Opoczna - kampania "Nie Dla Czadu"
W dniu 8 czerwca 2014 r. w Opocznie odbyły się uroczystości włączenia do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego Jednostki OSP Opoczno oraz obchody Powiatowego Dnia Strażaka.
Uroczystości te połączone były również z ogólnopolską akcją edukacyjno- prewencyjną „Nie dla czadu”.


Foto: Aisko
Wojewódzki Dzień Strażaka - Gorzów Wielkopolski - 23.05.2014
Bardzo uroczyście, z udziałem m.in wojewody, wicemarszałka, prezydenta Gorzowa, oraz szefów, krajowego i wojewodzkiego, Państwowej Straży Pożarnej, świętowano w Gorzowie Wojewódzki Dzień Strażaka. Radość strażaków byla tym większa, że do użytku oddano także nowy budynek do którego przeniesiono wojewódzkie stanowisko dowodzenia.


Foto: Aisko
Pożegnalny koncert Budki Suflera. Warszawa, Torwar 18.05.2014
Seminarium "Pali Się" tym razem uświetnił wspaniały koncert Budki Suflera. W koncercie gościnnie wystąpiła Izabela Trojanowska a także Felicjan Andrzejczak były frontmen Budki. Widząc rewelacyjną formę bandu mamy nadzieję, że wbrew zapowiedziom członków zespołu nie będzie to trasa pożegnalna.
Firma Aisko była jednym ze sponsorów wydarzenia.


Foto: Aisko
Ogólnopolskie Święto Korporacji Kominiarzy Polskich
W dniach 15 - 18.05.20014 roku odbyły się obchody XVIII Święta Korporacji Kominiarzy Polskich w Spale. Na uroczystości zjechała kominiarska brać wraz z rodzinami z całej Polski. We wspaniałej atmosferze wśród rozległych lasów na terenie Spalskiego Parku Krajobrazowego był czas na dyskusję, konferencje, wspaniałą zabawę i wypoczynek od codziennych trudów odpowiedzialnej pracy. Nasza firma miała zaszczyt pomóc w organizacji tej sympatycznej imprezy.


Foto: Aisko
„Nie dla czadu” - spotkanie edukacyjne w KP PSP w Łęczycy
W dniu 12 lutego 2014 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Łęczycy odbyło się spotkanie Komendanta Powiatowego PSP z przedstawicielami samorządów, szkół i zarządców budynków z terenu powiatu łęczyckiego. Przedmiotem spotkania była ogólnopolska akcja strażaków „Nie dla czadu” i „Bezpieczny dom – czadowa czujka”.


Foto: Aisko
Seminarium "Pali Się" i koncert "Niemen Inaczej"
W dniu 9 lutego 2014 na hali Torwaru w Warszawie odbyło się kolejne seminarium z cyklu „Pali się". W tym roku firma Aisko wzięła udział w wydarzeniu jako jeden ze sponsorów. Podczas seminarium odbyła się m.in. uroczystość wręczenia nagrody dla Strażaka Roku 2013 i prelekcja dotycząca czujników tlenku węgla. Seminarium i gala otrzymała znakomitą oprawę w postaci wspaniałego koncertu "Niemen Inaczej".

Foto: Aisko
Kampania "Nie dla Czadu" - Konferencja w Bydgoszczy 28.01.2014
Już trzeci rok Państwowa Straż Pożarna apeluje o ostrożność i zachęca do montowania w swoich domach czujek tlenku węgla. Przekonuje do tych praktyk także administratorów budynków. Nasza firma brała udział w wydarzeniu. Wygłosiliśmy prelekcję oraz ufundowaliśmy nagrody - czujniki czadu Kidde. Kilkadziesiąt takich urządzeń rozdali w ramach kampanii kujawsko-pomorscy strażacy. Także za pośrednictwem bydgoskiego oddziału TVP.
Poprzednia
1  2  3  4  5  6  7  8
Następna
Ostatnia aktualizacja: 15.06.2021  |  2243949 wywołań od 23.12.2013  |  Copyright ® 2002 - 2021 Aisko Sp. J.
Nazwa i logo Kidde są zarejestrowanymi znakami towarowymi Kidde Intellectual Property Holdings, Limited. Użyte za zgodą właściciela