Niezmiernie miło nam poinformować, że marka Kidde została nagrodzona Złotym Godłem w programie Laur Klienta/Konsumenta najbardziej elitarnym tytułem „Laur Konsumenta - Lider XX lecia - 2004 - 2024”.

W tym roku plebiscyt Laur Klienta/Konsumenta obchodzi swój jubileusz. Od 20 lat wyłaniane są najpopularniejsze marki, produkty i usługi na polskim rynku.

Wśród laureatów są tacy, którzy zasługują na szczególne uznanie - to Ci, którzy od lat utrzymują zaufanie swoich klientów na najwyższym poziomie i nieustannie dbają o podnoszenie jakości produktów oraz usług, a przy tym sukcesywnie zdobywają największą ilość głosów w ogólnopolskim głosowaniu.

Jako ukoronowanie wieloletnich sukcesów, przyznawane jest jubileuszowe wyróżnienie – godło „Laur Konsumenta - Lider XX lecia - 2004 - 2024”.

Nagroda stworzona została z myślą o markach, produktach, usługach, które podczas minionych edycji ogólnopolskiego programu Laur Klienta/Konsumenta osiągały najwyższe pozycje, poparte dodatkowo najnowszym wynikiem sondażu.

Kolejny rok z rzędu polscy Konsumenci, dzięki oddanym głosom, uhonorowali markę Kidde godłem Laur Klienta. Jest to sygnał dla nas, że w dalszym ciągu zmierzamy w dobrym kierunku i zarazem wyzwanie do utrzymania poziomu zadowolenia Klientów oraz rozwoju marki.

Ta nagroda to z jednej strony wyraz docenienia naszych starań w zakresie obsługi klienta, a z drugiej zobowiązanie do kontynuowania prowadzonych przez Kidde dotychczasowych działań zarówno w obszarze jakości jak i gwarancji naszych produktów.