Razem ryzyko gasimy  i dobrze się przy tym bawimy!

Po raz kolejny wzięliśmy udział w odbywającej się na Torwarze imprezie „Pali się – Zgaś ryzyko” i po raz kolejny jesteśmy z tej akcji bardzo zadowoleni.

Atrakcją wieczoru był koncert Agnieszki Chylińskiej "Warto było szaleć tak!". Piosenkarka pokazała wielką klasę, mocny, drapieżny głos i dała swoim fanom mnóstwo energii. Można powiedzieć, że było tyle czadu, że aż prawie nam się czujniki uruchomiły!

Wcześniej jednak na scenie pojawili się strażacy i eksperci w kwestiach bezpieczeństwa pożarowego. Zgromadzona widownia dowiedziała się o zagrożeniach, jakie wiążą się z tlenkiem węgla oraz jak się przed takimi zagrożeniami skutecznie zabezpieczyć. Strażacy wyjaśnili zasady działania czujników tlenku węgla i wskazali najlepsze miejsca do ich montażu.

Wszystkim, którzy nie byli na Torwarze a chcieliby się czegoś dowiedzieć, przypominamy, że mogą to zrobić dzwoniąc na naszą infolinię, pod numer 22 666 37 27

My akcję edukacyjną prowadziliśmy na naszym stoisku. Prezentowaliśmy czujniki czadu oraz dymu, gaśnice, akcesoria przeciwpożarowe, ale także odbyliśmy mnóstwo rozmów i odpowiedzieliśmy na wiele pytań. Najczęściej – jako że sezon grzewczy już się rozpoczął – odnosiły się one do wyboru czujników i gaśnic oraz zasad ich eksploatacji.

Co ciekawe podczas tego wydarzenia uczestnicy mieli okazję obejrzeć nasz nowy produkt - bezprzewodowy system detekcji pożaru SmartCell -> Kliknij.